O nás

O nás

„ děláme lidi zdravější a šťastnější “

Víme, jak těžké je, když jsi na něco sám …
Proto jsme vytvořili náš skvělý tým, který je neustále s tebou!

Naše vize je jasná:

„ Chceme lidem měnit životy k lepšímu. Věříme, že každý člověk se může cítit skvěle ve svém těle a vést spokojený život. Jen je potřeba vzít vše za ten správný konec. Proto jsme vytvořili online portál se všemi nejdůležitějšími informacemi a návody pro dosažení zdravého a krásného těla, fyzického i psychického zdraví, energie a životní spokojenosti. “


Tvůj tým Urbanlife

Sandra Figalová

Sandra Figalová

nutriční terapeutka

Vojtěch Urban

Vojtěch Urban

zakladatel projektu

Martina Sedláková

Martina Sedláková

mentální kouč

Naše filozofie

V dnešní rychlé době orientované na výkon není vždycky snadné docílit harmonie v pracovním a osobním životě. Většinu lidí trápí nadměrný stres, nedostatek pohybu, málo energie, bolesti zad či hlavy, oslabená imunita, přemíra myšlenek, eschopnost těšit se z teď a tady, potíže s usínáním. Prokrastinace a problém stanovit si jasné cíle jsou další faktory, které přispívají k pocitu celkové životní nespokojenosti.
Je na každém, co s tím udělá. Chceš se zbavit přebytečných kil nebo bolesti? Mít dostatek energie na všechno, co je pro tebe důležité? Dobře spát, mít bezproblémové zažívání a spokojenou mysl? Pak jsme právě pro tebe vytvořili výjimečný koncept, díky němuž naši klienti dosahují svých cílů. Být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není totiž tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. A společně to zvládneme.

Tadeáš Waldmann

Tadeáš Waldmann

fyzioterapeut

Barbora Hayer

Barbora Hayer

osobní trenér

Maikol Tallarini

Maikol Tallarini

pohybový specialista

Naše cíle

Dělat lidi zdravější a šťastnější
Být oporou, vzorem a inspirací pro naše klienty
Přistupovat k tělu komplexně, protože vše souvisí se vším
Ukázat, že zdravý životní styl nejsou zákazy a omezování
Dodržovat vysoký standard kvality produktů a služeb

Staráme se o to, kde žijeme

Člověk byl odjakživa nerozlučně spjatý s přírodou a většina našich dnešních problémů souvisí s tím, že se jí vzdalujeme. Často víc bereme, než dáváme. My se tento nepoměr snažíme měnit. V rámci našeho projektu chceme pomáhat, kde je třeba. Ať už se jedná o sbírání odpadků, sázení stromů, pomoc v azylových domech či útulcích. Za každých 1000 nových členů v naší výzvě uděláme dobrý skutek! Přidej se k nám!

inspiruj se s urbanlife